Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz GoodSpeed #7063 üzenetére

    Ha anno a keleti- nyugati oldalra- felügyeletre felosztás másképp alalkul, plusz mi is kapunk egy kis Marshall- segélyt, itt is minden másképp alalkulhatott volna, ahol a nyugati blokkhoz csatlakoztak, és megtolták pénzzel az újjáépítést és a demokrácia kifejlődést, ott könnyű azt mondani, hogy bezzeg ők! Persze, bezzeg ők! A horvát- szlovák életszínvonal jobb helyzetében én nem lennék annyira biztos, pláne hogy sem az irány, sem az eddigi statiszikai adatok nem ezt mutatják, az erurostat már augusztusban is 8%-kal hátrébb sorolta őket kis hazánknál! [link] , ami viszont nem túl szerencsés, hogy ennek ellenére te azt gondolod, mégis mésképp van. Akkor most kinek higgyünk?
    Amiről én írtam, az mindössze annyi volt, hogy az alapok megvannak, fedél, ennivaló, víz van, az egészségügyi ellátás havi max 8 ezerért megvásárolható, innentől kezdve pedig mindenki tehet saját magáért, azaz el lehet menni dolgozni, vállalkozásba lehet fektetni.

    49" monitor, nas, nvme ssd ház eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/rick4/keres.php?usrid=87025

Új hozzászólás Aktív témák