Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Sirandrish #4848 üzenetére

    Nem, az akkor épp aktuális barátja találta ki, hogy menjenek, mert hogy milyen jó lenne neki is, épp akkor fejetzte be a sulit, én is győzködtem, hogy most vagy soha, ne maradjon, lásson világot. Én adtam nekik 3000 gbp-nyi pénzt, hogy lakást tudjanak bárelni, meg ki tudják húzni az első fizetésig, odakint a srác közölte vele, hogy mégse szereti, és azóta is lóg a saját részéből 340 ezerrel. Pont a múlt héten küldtem amúgy a húgomnak 200GBP-t, hogy fizetni tudja a dolgait. :D
    Amúgy van több ember, aki kint van és ismerem, egyik se váltotta meg a világot, aki meg megváltotta, az emgváltotta volna itthon is, ott jelenleg is olyan munkáltatói viszonyok vannak, mint itthogy a 2000-es évek elején, minimálbért kapsz, ha szabira mész, azt kapod, ekkor nem mehetsz akkor nem mehetsz, végletekig hajtják az embereket. Nyilván ha mérnök, vagy valami komoly, nemzetközi közegben is használható tudással renedelkező megy ki, akkor más a szitu, de a húgom, meg akikről tudok, egyik sem az, és mind pont beleillik a nagy átlagba. A jelenlegi (szintén magyar) barátja meg programozó, de egy raktárban targoncázott másfél évig. Mint írtam, max a megspórolt pénzzel hazajöhet, más nem igazán reális, Londonban egy 8m2-es szobát adnak ki 1000 GBP-ért, és ha ne akarunk nagyon offolni, ott is rossz a net... :D

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák