Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz k-adi #65 üzenetére

    Ott van az a Kingston 120-as... Egyébként az SSD baromira nem létkérdés szvsz. jó ha van, de túl lehet nélküle élni pláne ha költséghatékonyak akarunk maradni. Én ODD-t sem vennék már, pendrive-ról megy fel pikk-pakk a Win.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • kwzatz

    őstag

    válasz k-adi #65 üzenetére

    "A felsorolásodban nem látok pl. SSD-t. Amúgy 8GB RAM ma már sokszor kevés."

    A kingston hyper x fury 120GB az lenne, csak lemaradt az SSD megnevezés. 8GB RAM 1-2 játéknál volt max. kevés megjelenéskor rossz optimalizáció miatt, amit 1-2 patch orvosolt. De mint írtam, pár hónap és tesz bele 10 ezerért még 8-at. Addig azért valahogy túl lehet élni.

    "Everything is high risk, if you are a pussy."

  • kwzatz

    őstag

    válasz k-adi #65 üzenetére

    Bocs a két hsz-ért egymás után, csak már nem lehetett szerkeszteni.

    "nemigen építesz korrekt gépet manapság. (tekintettel arra, hogy egy erősebb gpu ~100k; egy gtx980 pl. 160ezer ami már jövőre minimum lesz a brutál AAA+ játékokhoz"

    Ez is érdekes, hogy pont ezt írtad, mert ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy ha költséghatékonyak akarunk lenni, és jó ár/érték arányt szeretnénk, akkor különösen ajánlott ez a 200-220k-s gépösszerakás. Vesz most kártyát 46-ért, amivel 1080p-ben tökéletesen jól fogja érezni magát medium/high-on (és valljuk be, néhol észrevehetetlen vagy minimális a különbség mondjuk a high és az ultra között), meglesz a 40+ fps-e, sokszor 60, 1-2 év múlva eladja a kártyát, lecseréli egy akkori középkategóriásra újabb 40-50k befektetéssel és ugyanott lesz, mint most te a 160 ezres kártyával, ami ha jól tudom talán a legrosszabb ár/érték arányú kártya jelen pillanatban. Ez különösképpen igaz, ha figyelembe vesszük, hogy nagy ugrás lesz valószínűleg a Polaris/Pascal kártyákkal, így most még kevésbé jó befektetés a drágábbak közül venni. Persze ha nem sajnálja az ember a pénzt, akkor nyilván mindenki a saját belátása szerint csinálja a dolgait. :)

    "Everything is high risk, if you are a pussy."

Új hozzászólás Aktív témák