Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HANDO88

    senior tag

    Sziasztok.42 éves vagyok,két gyönyörű lánynak az apja és ha rápillantatok a nevemre valószínűleg rájöttök milyen közegben mozgok.Igen,bakancsot hordok és bomber dzsekit,sőt kopasz is vagyok.De,soha nem jutott eszembe tini lányokat bántani és rémísztgetni,sőt meg se tűrném magam körül az ilyen alakokat,és a barátaim se.Én ezért röviden csak annyit mondok hogy nem kéne összekeverni a mozgalom normális tagjait az IQ hiányos taknyosorrú részeg és betépett barmokkal.Az általánosítást nem tartom ebben az esetben jogosnak.A lányt sajnálom én is és remélem rendbe jön,de ne fogjuk rá mindenkire aki bakancsba és bomberbe jár hogy skinhead ,és hogy akkor ő már agyhalott vadállat.A városokba bandába verődő vagány gyerekek,akik tisztába vannak vele hogy el tudnak tűnni az első metróval vagy trolival a helyszinről,és nem is ismerik őket személyesen,de igy is csak öregeket,gyengébbeket,lányokat molesztálnak, na ti róluk beszéltek.De például én és barátaim egy 3000 fős faluban lakunk aminek fele kisebbségi,mindenki ismer mindenkit és itt naponta álljuk a sarat mert ha hiszitek ha nem itt már a lét a tét,pusztul minden körülöttünk és bizony van rá nyomós okunk is hogy utódainkat féltsük,sőt rokonainkat és szomszédainkat is.Erről szól ez a dolog és nem kislányok brutális megveréséről.Az szóban forgó primitív állatoktól pedig teljesen elhatárolódunk.Mégegyszer jobbulást kívánok a lánynak

    Met a hozzászólásodhoz csak annyit fűznék hozzá hogy ha én bármilyen dologba kereszbe tennék neked és te ezért a családomon próbálnál bosszút állni akkkor másnap reggel már nem kellene a kávédat megkavarni.

    Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

  • HANDO88

    senior tag

    válasz Gergő_ #83 üzenetére

    Mindig military jellegű cuccokba jártam,mielőtt itthon ismerték volna én már azt hordtam,németből hozták,szóval ha nem tartozna az öltözethez rajtam akkor is az lenne.A bakancs,a katonai nadrág és dzseki mindig a ruhatáram gerincét képezték.Ha jól bele gondolsz ez egy hétköznapi viselet a társadalom mezsgyéjére szorult réteg számára,olcsó,kényelmes és strapabíró.Az egy dolog hogy a katonás kinézet miatt a skinhead mozgalom jelképei lettek,és az egy másik dolog hogy idióták eme külsőségek mögé bújva követnek el ocsmány dolgokat.Nekem több mint húsz éve a szekrény lakói de a fent említett genetikai hulladékok két évig sem hordják,ebben biztos vagyok

    Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

  • HANDO88

    senior tag

    válasz Dyno #111 üzenetére

    Dyno figyelj.
    Én egy olyan közösségben élek ahol 3000 emberből 1500 kisebbségi,mint említtettem családom is van és 42 éves vagyok.Nálunk olyan dolgok történnek hogy megáll az ember esze,így jóformán önvédelmi célt is szolgál egy ilyen társaság.Kis falumban a bűnözés olyan szintre emelkedett hogy a rendőrség létrehozott itt egy 8-9 fős őrsöt,ez valamit segített de nem az igazi.Ha nem próbálod magad megvédeni akkor marad a farokbehúzás és mindenféle atrocitások eltűrése.Viszont ha megvéded magad irány a bíróság,ellenem jelen pillanatban két eljárás folyik és egyikben sem voltam kezdeményező,mind a kettő tömegverekedés.Nálunk ha észreveszik hogy félsz akkor véged,és az a legrosszabb hogy nem tudsz szabadulni, mivel ellepték a falut az ingatlan árak a béka segge alá süllyedtek.Az én nyolcvan négyzetméteres összkomfortos lakásomat ami 1500 négyzetméteres telken van jó ha 3 millióért megvennék.Szóval nincs kiút.Akinek nincs lakása az menekül ,de én két tanuló gyerekkel hova menjek?3 milkáért normális helyen telket se adnak.Ördögi kör.Szóval marad a harc,nem minden áron de ha elkerülhetetlen akkor állok elébe.Ha nem szólnak hozzánk mi se szólunk de ha csetepaté van akkor hamar összejön kis társaságunk.Szóval így élünk mi ebbe a kibaszott nagy demokráciában.Most leírok egy pár esetet,és hangsúlyozom csak olyat ami után rendőrségi eljárás is indult és nem kispistától hallottam vagy a juli nénitől.Szóval a száraz tények a következők,az elkövetők ugyan annak az etnikai csoportnak a tagjai
    1 Polgármesterünk meghalt és a temetése alatt kirabolják a lakását
    2 Első osztályos kisdiákot visszabukott kamaszkorú társa óra közi szünetben arra kényszeríti hogy orálisan kielégítse
    3 60 éves szomszédom éjjel észreveszi hogy meg akarják lopni,kiment az udvarra és késsel támadtak rá
    4 A z elhunyt polgármester egyedül élő feleségét éjjel 3-4 alak megtámadja otthonában ,székhez kötözik,összeverik,majd az értékeket összeszedve távoznak
    5 A segélyt osztó önkörmányzati dolgozót,aki nő, egy türelmetlen várakozó megveri
    Eme tények fényébe gondoljon bele mindenki milyen jó kis élet lehet a falumban,a felsorolt ügyek csak a jéghegy csúcsa.A kisebb-nagyobb csetepaté majdnem mindennapos.És ne legyek rasszista?

    [ Szerkesztve ]

    Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák