Új hozzászólás Aktív témák

  • FID

    őstag

    Nagyon szomorúan olvastam végig az írásod! És sajnálom a lányod! Ugyan ezt éltem át mint ő csak nem ekkora mértékű sérüléseket szenvedtem el. Sparban dolgozom és nap mint nap küzdeni kell a tolvajokkal. 2007ben volt 4 fő akiket soha nem hagytam lopni (kreol bőrüek)
    Ezt játszottuk egy darabig. 2x majdnem össze is verekedtünk. Aztán 2007 Május 5.-én egy szép szombati napon összetalálkoztunk a 14es villamoson 6an voltak fényes nappal. Mondtam magamba h lehet le kéne szálni! 2haver velem volt. Mi bajom lehet elfutni nem fogok nem az a tipus vagyok! Persze h belémkötöttek! El is borúlt az agyam! Kaptam egy állast, Rögtön lerugtam a gyereket. De rám jött a többi 5 sokat nem tudtam tenni 2 haver meg csak nézte és az utasok is. Annyiból szerencsém volt h volt video felvételem meg képem is róluk. De nem értem vele semmit hiába adtam a rendőröknek.
    És a lelki bánatra visszatérve: Mai napig eszembe jut az a nap! 2évig mindig megnéztem ki van a villamoson vagy a buszon és egyfojtába gyomoridegem volt. Mára már túl vagyok rajta. De anno közöségbe sem nagyon mentem. Csak meló meg otthonlét. De ugyan úgy továbbra is odaálltam bármelyik tolvaj elé minden para nélkül. Csak a villamoson meg a buszon szorongtam. Persze az eljárást megszüntették ismeretlen tettes ellen! Annyit elértek evvel h bárki aki jön a boltba lopni és kötözködik nem ussza meg! És tanúlva az emberek hozzá állásábol ha nyílvánosan belekötnek a kisebbe én odaállok és segítek neki lesz ami lesz! Mert ami velem történt nem hagyom h mással is meg essen! Mint ahogy velem h 20ember végig nézi h vernek agyon. Kivánom a lányodnak h jöjjön minden értelemben helyre.

    Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

Új hozzászólás Aktív témák