Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    nagyúr

    válasz tibcsiworld #5429 üzenetére

    Ne legyél már behemót: biztos hazudok, mert nem csináltam neked képet.:O

    Tessék a tavalyi fotóm!:W A motorban az akku egy ajtó alatt található... Igen
    ám, viszont még a 4 csavart ki kell csavarni, hogy hozzáférj a sarukhoz: NEM
    kényelmes. De erről szól a CTEK csatlakozója. Comfort Connect=kényelmes.

    Mivel rövid a kábel, kocsiban ki kell nyitni hozzá a motorháztetőt így is. Csak
    ha megveszed hozzá a hosszabbítót, és azt kivezeted valahogy, akkor nem...

    De annyit nem ér.* Mondjuk nem is barkácsolnék mindenféle lengő kábeleket,
    hogy aztán arra csiptessem a töltőt... És nem is vágnék le csatlakozókat egy
    másfajta töltőről. Ha már CTEK-et vettem és azon ilyen csati van, használom.
    Konkrétan a CTEK a csipeszes vége is ugyanilyen csatlakozóval működik.:K

    Ezt így adják gyárilag, nem levágom meg átforrasztom. Noha meg tudnám én
    is csinálni, hiszen több utólagos csatlakozás van a motoromban, mint gyári...

    *: habár amiatt, hogy simán tudom tölteni a kocsit a hosszabbítóval, úgy, hogy
    zárva van (a fészer mellett parkolva), már régen megérte. (Alul kijön a kábel.:K)

    veze: szerintem akinek motorja van (drága hobbi), az meg tudja venni: persze
    lehet barkácsolni 200 Ft-os csatlakozót is, s lehet, hogy tökéletesen működik
    majd évekig, de olyat tanácsolni, hogy egy lengő kábelre csatlakozzon rá egy
    krokodilcsipesszel tibcsiworld, hát nem tudom... Én biztos NEM tenném!:R
    Egy esetleges rövidzár instant tűzijátékot csinál az akksival... Biztos megéri?

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/ibike_mono_adventure_3000w_sok_extraval_elado/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák