Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz Angel1981 #46 üzenetére

    Autósok esetében pl. nem látom, hogy 10 / 7 átmegy a piros lámpán - ráadásul lassítás nélkül!

    De a lámpa nélküli zebránál 10/9-en nem is lassítanak, pedig még meg is kéne állniuk, ha ott várakozok az út szélén...

    100 bringásból 95 meg nem tolja kézben, ha zebrán kel át

    100 autósból 100 szintén nem tolja kézben, mikor áthalad a zebrán... :P

    Pont múlt héten egy 10-12 év körüli gyerek a piros(!) lámpajelzésű zebrán lassítás nélkül ment át, épphogy le tudtam fékezni előtte
    Nem vagyok "beszólogató" típus, de ott utánakiáltottam - még ő ugatott vissza, hogy "engem aztán ne korlátozzon senki!"

    Pont tegnap egy 10-12 év körüli Suzuki a piros(!) lámpajelzésű zebrán lassítás nélkül ment át, épphogy vissza tudtam szökkenni előle.
    Nem vagyok "beszólogató" típus, de ott utánakiáltottam - nem is hallotta annyira sietett...

    És ezt a másodikat nem viccnek szántam. Napi szinten találkozok autósokkal, akik itt/ott próbálnak még pár másodpercet nyerni az utakon.

    Nem a szabálytalanság a veszélyes, hanem a sietség.
    A gyakorlott autós ki tud védeni egy véletlen elé lépő gyalogot, de egy siető autós egy siető futót már nem. Nagyobb sebesség, nagyobb lendület... A tehetetlenségi erők elvégzik dolgukat...

    [ Szerkesztve ]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák