Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz HarleyCustom #12 üzenetére

    Lenne az több is, ha valamit villantanának.
    Elég lenne ha "csak" kamerában tennék le az asztalra a legjobbat, nem kellene mellé feltétlenül ultra csúcs hiper szuper proci.

    Amúgy, szerintem ami kamerában igazán ott volt az a Nokia 808 PV, valahogy az abban lévő Fsi szenzort jobban szeretem, mint pl az 1020-ban lévő Bsi szenzort, amúgy tényleg ez a két teló volt eddig ami kamerában igazán nagyot tudott villantani.(ja mert akkor nem spóroltak a Xeon vakuval sem :DDD )

    (#18) Bici:
    Nem a megfelelő Nokiákkal szemezgettél. ;)

    Azért egy 3310, 3330, 5140, 6310(i), 6230(i), 6500, E7, N8, N9 -és még a vétlenségig sorolgathatnám- nokiával biztosan nem ilyen tapasztalataid lennének.

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz Bici #25 üzenetére

    Érdekes, mert pont a menü az ami pofon egyszerű volt a Nokiáknál, persze ez ízlés és megszokás, te a sony ericsson-hoz voltál szokva.
    A gombok nyomás érzése engem nem sok telefonnál zavart, a kialakítása annál inkább, pl a Nokia N82 és a SE K550 gombjai borzasztóak voltak. :DDD

    A nagy káváról tényleg leszokhatnának, ok, hogy 100 emberből 2-t nem zavar, de a maradék 98-at zavarja, a Sony is azért IS tart ott ahol tart, mert lassan reagálnak a dolgokra(meg rosszul), ezt egy Apple megtehette(kijelző méret stb...), de végül neki is be kellett állni a sorba.

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz pandada #34 üzenetére

    Nekem a 6230 volt az első igazán komoly Nokiám, imádtam, most is megvan és működik, pedig akkoriban nagyon sokat kapott.
    Ha most megyek valahova és nem akarok okos telefont vinni, akkor azt viszem, nagyon ügyes kis teló.

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Új hozzászólás Aktív témák