Új hozzászólás Aktív témák

  • Ck.

    addikt

    válasz 7Heads Drago #329 üzenetére

    “Ha használtat veszek se járok sokkal jobban. Ott már valszeg bele kell nyúlni az akkuba, illetve még kisebb a hatótáv a használtság miatt.” Erős tévhit, ami hozzá nem értő, első szériás Nissan Leaf tulajok hülyeségén és rossz használatán, tapasztalatlanságán alapszik, amivel végül elterjedt az internet.
    Mi nemrég vettünk egy 2015-ös facelift Leaf-et, 60 ezer km-rel. Igen, azt amiben nincs aktív temperálás. Azt, ami arról vált hírhedté, hogy az is jobb, ha gyalog jársz mezítláb, vagy ha minden nap taxiért fizetsz. De mi szeretünk hülyeséget csinálni és veszélyesen élni. Nos, az akksija márciusban volt 94%-os. Nem, azóta nem mértem, egyszerűen nem éreztem szükségét, hatótávban sincs észlelhető különbség, belső egésűn sem merünk kompressziót 5 percenként. De mivel jövőre már 6 éves lesz, szerintem holnap reggel első dolgom lesz, hogy nyitáskor hívom a roncstelepet, megkérdezem van-e hely az autónak és mikor lehet vinni, mert neten azt mondják, hogy 3-4 év után a villanyautók akksija kuka, ígyis kisebb csoda, hogy 5 évig húzta. Sőt, a legjobb, ha már nem a saját lábán megy, az akksija úgy sem bírná, inkább kérünk egy trélert, max levonják a költségét a kapott anyagárból.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák