Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz erdoke #32 üzenetére

    Nem, nem azért csak mert HTC

    De ti azt mondjátok hogy azért nem veszik meg mert drága magához a hardverhez képest

    De az Iphone-t még is megveszik már pedig az marhára drága magához a hardverhez képest!

    Én pont azért mondtam hogy az APPLE-t nem igazán érdemes ilyen dologban a többi telefonhoz viszonyítani, mert az apple-nek van egy olyan tábora ami szinte mindent megvesz amin egy félig megrágott alma van, és most ezt senki ne vegye sértésnek, persze nem szart vesz meg, mert az apple nem csinál sz...rt.
    Szerintem egy One X-et meg egy S3-at sem fognak soha úgy vinni mint egy iPHONE 4s-t. (ebben lehet tévedek, annyira nem vagyok otthon az eladásokban)
    És én az előző hsz-emben ... előző előzőben, meg sem említettem az apple-t pont ez miatt

    Szerk: és igen, a HTC csinálja rosszul, hisz tavalyi telefonjai nem voltak túl jók, bár nekem tökéletes lenne szinte bármelyik, és drágán is adja őket (ismét bár) szerintem a többi gyártó sem adja túl olcsón az új telefonjait.
    Vagy több árkategóriába csinál telefont a htc mint a samsung, ami sosem fog bekövetkezni, vagy olcsóbban adja, ami szintén nem fog bekövetkezni, vagy nagyon jó telefonokat csinál, ami majd kiderül, vagy egyszer észbe kapnak

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák