Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz Penge_4 #104 üzenetére

    "A szabványok terén van. Linuxban például meghatározhatnám, hogy ezt vagy azt Presto motorral töltse, mert nekem az tetszik. Windows-ba vírusként be van építve az IE magja. Innentől felesleges tovább ragozni..."
    vírus... tudsz még nagyobb marhaságokat mondani? :U a Windowsban van egy html megjelenítő, de van rtf megjelenítő, meg txt megjelenítő, meg jpg-megjelenítő és mp3 megjelenítő is. egyik sem vírus. és akkor még sehol nincs az IE, ugyanis a html-megjelenítő (mshtml.dll - jé, nem is a program files\internet explorer-ben van, hanem a system32-ben) akkor is jelen van a rendszerben, ha IE-t kikapcsolod. a Windows HTML Viewer nem az "IE magja", hanem egy render motor, amit egyébként egy az MS által készített böngésző, az Internet Explorer is használ. (meg pl. a Windows Media Player és még sokan mások.) kapis?

    "Nem a letöltőprogramról beszéltem"
    akkor nem tudom, miről beszéltél, mert Vista óta csak ez van. nincs Windows Update weboldal. próbáld ki: nyiss egy IE-t és válaszd a tools-windows update parancsot. tádáám.

    "rákeresek Operával az MS súgóban, aztán "Próbálja letölteni a Windows Update webhelyről és manuálisan telepíteni", A Windows Update weboldal pedig nem engedi, hogy letöltsem, mert "nem kompatibilis a böngészőm"
    Vistán ugyan töltögethetsz Windows Update weboldalról, egyből átirányít a vezérlőpultba és megnyitja a beépített update programot. esetleg a download centerre gondolsz, ami természetesen működik minden böngészővel.

    "Most akkor az IE szabványos vagy "IE kompatibilis"? Vagy a kettő nálad egyet jelent?"
    az IE8-ban alapból be van kapcsolva, hogy az intranetes oldalakat kompatibilitási nézetben nyissa meg. innentől rakd össze, remélem menni fog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák