Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • czipaocsi

    aktív tag

    válasz #16820480 #42 üzenetére

    Hidd el, az Apple részvényeseit és felhasználóit sem a többi eladott telefon, sem pedig a nagyi nem érdekli. És az elmúlt pár év pènzügyi adataiból/eladási statisztikáiból azért levonható az a következtetés, hogy az Apple igenis jó úton jár. Hogy meddig, azt persze nem lehet tudni...

    floatr: az általam idèzett kolléga "orbitális tévedésnek" titulálta az Apple iPhone 4-gyel kapcsolatos stratégiáját. Erre èn, a topik témájául szolgáló cikket elolvasva, kétségbe vontam ennek relevanciáját. Sikeres az Apple? Igen. Minek köszönheti ezt? Leginkább az iPhone-nak... :F

    [ Szerkesztve ]

    Róma... Gondolák...

  • Ijk

    nagyúr

    válasz #16820480 #42 üzenetére

    Úgylátom valamit nagyon félreértettetek, vagy én fogalmaztam rosszul.
    Nem azt mondtam hogy az apple a legjobb, csak hogy ők indítják mindig a forradalmat. Ha kitalálsz egy új dolgot, akármilyen haszontalan is, egy átlagos tudású, divatos készülékkel remekül megszeded magad.
    Ha le akarják őket gyűrni, akkor meg kell őket előzni. Mit tudnak más gyártó készülékei többet az előzőeknél? Hát nem sokkal. Ugyanez igaz az iphone szériákra. Persze erősebb hardver, jobb képernyő, meg néhány szoftveres ficsőr. Én ennyit látok, én a nagy buta átlaghoz tartozom.
    Példának felhoztam, hogy ott van a nagy lehetőség a többi cégnek, hogy kidobjon egy divatos külsejű, nagy tárkapacitású készüléket, ami kiváló hangminőségű zenelejátszó, ugyanakkor telefon is egyben. Mert igény az lenne rá, abban biztos vagyok. De most meg kell várni, hogy az apple dobja ki?

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Új hozzászólás Aktív témák