Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • floatr

    veterán

    válasz czipaocsi #41 üzenetére

    Ha csak a smart phone kategóriát nézzük jelenleg az eladások tekintetében RIM - android - apple - winmo a sorrend, ahol persze az android alatt ezernyi típust kell érteni. Összességében meg tudtommal a nokia áll a lista élén. Most már csak ki kéne fejtened, hogy az "egy telefon mind felett" örökigazság hogyan is jön le ennek a fényében.

  • #16820480

    törölt tag

    válasz czipaocsi #63 üzenetére

    arra akartam utalni, hogy még az apple sem képes megcsinálni többször, akármennyire jók, és akármennyire próbálják újra és újra eladni forradalmiként. de ha sokat mondják, akkor az emberek egy része elhiszi. de egyébként meg béke :R

    Ijk: ez nem ilyen egyszerű sajna. felesleges akkor már a kártyát beépíteni, plusz macerás a kezelése is, ha sokfelé van darabolva a tárhely. illetve lehet raidként kezelni, csak akkor nem lehet kivenni őket. amúgy szerintem az emberek nagyon nagy részének már az a 32 giga is sok. meg lehet tölteni, mert bármekkora tárhelyet meg lehet, de az átlagos emberek, akiknek sok példányt el lehet adni, azok nem hazsnálják ki. a maradék kisebbség meg vehet mondjuk magának 5 darab 32 gigás kártyát, és cserélgetheti :)

    madgie: nem arról van szó, hogy egyszerre ennyit hallgatok, hanem arról, hogy több stílust viszek magammal, hogy hangulatnak, pillanatnyi igénynek megfeleljen. ha muzsáj lenne, akkor ellennék én egy fél gigás lejátszóval is, mert régen is jó volt az akkora méret, csak nem kényelmes igazán.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák