Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malachi

    addikt

    jó, akkor pontosabban - máshol is írtam már, hogy ezek az egymástól való ötlet elcsaklizások, vagy lopások, (kinek-kinek szája íze szerint) nem feltétlenül rossz dolgok, de vannak bizonyos szabályaik. ezeknek a szabályoknak ad keretet pl. ez a hülye szabadalmi rendszer. az Apple most elvileg - többek között - a saját levédett ötletei miatt perel és ennyi. az más kérdés, hogy tényleg nehezen megfogható az egész, ahogy DajkoPali is írja, mert olyan sok mindenből áll össze, hogy az döbbenet. Sztív pl. ragaszkodott hozzá, hogy a "rubberband"-et (ha jól dereng) szóval az effektet, amikor egy listában az aljára érsz és "visszapattan, rugózik" az egész, senki más ne használhassa, csak ők, mert az ő rendszerük része és ők találták ki és punktum. persze ezt is lemásolták, mások. ezért nem érdemes részleteket cincálni itt, mert csak a balhé van belőle, nagyon sokan nagyon sokmindent nem látnak át az egészből. meg én se persze.

    ha a HTC-nek volt ilyen telefonja és védettséget élvezett bármelyik része (formaterv, akármi) akkor SZERINTEM tuti pénzért adta tovább az Apple-nek. ha nem, akkor perelhet. ha nem perel, nem volt védettség. de ez mindig így megy, mindig. PÉNZ.

  • erdoke

    titán

    Nekem volt iPhone előtti és iPhone utáni érintős HTC okostelefonom, és elég drasztikus volt a változás szűk 2 év alatt. Mondhatni a 2007-es modell alig hasonlított a 2009-esre.

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák