Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inferno88

    őstag

    1. Érdekes, hogy Obama alatt(mert nem Trumpék hozták ezt a törvényt) nem lázongtak
    2. Sokan azt hiszik, hogy a jobb oldali média a "fake news" és csak hazudnak, pedig a legnagyobb "fake news" gyártó pont a CNN és MSNBC, például azzal a fekete nővel, akit ezek a cégek egy videóvágásban úgy állítottak be az egyik (talán BLM-es környékrombolós, gyújtogatás-fosztogatós) buli alatt, hogy "most veszítette el az élettársát, mégis békére szólít fel", miközben a teljes videót végighallgatva, arról beszélt, hogy ne a saját környékükön rongálják, hanem a fehéreket b@sszák szét, az ő környéküket és üzleteiket rombolják le.
    3. Van egy országhatár, amiről mindenki tudja, hogy TILOS átmenni rajta, mert csúnyán megszívhatod. Ennek ellenére tömegesen mennek át és azon csodálkoznak, hogy nem tejjel és mézeskaláccsal fogadják őket. Ezek az emberek illegálisan lépték át a határt. Még egyszer leírom: ILLEGÁLIS HATÁRÁTLÉPŐK. Örülhetnek, hogy nincs aláaknázva a terület. Ez a sírás kb. olyan, mintha átsétálnál az M7-esen keresztben és rinyálnál, hogy "Jajj, el akarnak ütni".
    4. Ki gondolná, de sok legális bevándorló pedig Trump támogató.
    5. A tisztes adófizetők pénzéből évente több, mint 100000000000$(100 milliárd) megy el illegális bevándorlókra.
    6. Az illegális bevándorlók 62% kap szociális juttatás(tipikusan a gyermekeik révén)
    7. A demokrata siránkozást inkább hagyjuk, ők már régóta saját szavazóbázisként kezelik a fekete/latino és illegális bevándorló réteget. Egyik kedvencem az az ötletük, hogy az illegális bevándorlók is kapjanak szavazati jogot(na vajon miért).

    Azzal egyetértek, hogy a 888 és barátai szeretnek ferdíteni, de a 444 és az Index is(bár én inkább ezeket olvasom és tekintem némileg hitelesebb forrásnak) szeret ferdíteni, de minimum szubjektíven hozzáállni politikai kérdésekhez.

    Ami a különféle tech cégeknél megy, attól hányni tudnék. A dolgozók politikai vélemények alapján szeretnének nyomást gyakorolni a munkáltatójukra, sőt nyíltan illegális tevékenységet támogatnak. Agyam eldobom.
    Rövid ideig én is dolgoztam egy óriáscégnél, ezerrel nyomták az arcba a "LGBTTTQQIAA" csodát(bizony az LGBT idejétmúlt :C ), ebből munkahelyen köszönöm, de nem kérek.

    Semper fi!

  • inferno88

    őstag

    válasz sh4d0w #21 üzenetére

    Lehet, hogy hülyeséget mondok, de akkor nem kéne inkább a legális bevándorlást választani?
    Ha valakivel üvöltözöl, hogy adjon pofont, aztán ad egyet, akkor ki volt a hülye?

    Semper fi!

Új hozzászólás Aktív témák