Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joci10

    őstag

    válasz #40553216 #42 üzenetére

    Ez szép. Én összehoztam egy PC írást, erre egyből nekiállsz ilyeneket írni. Egyrészt ez nem az az téma, másrészt sokkal több volt komcsi van még most is a Fideszben, mint bármelyik másik pártban - ha már komcsizunk, meg ballibsizünk. (A hozzászólásom többi részét inkább töröltem (elküldés előtti öncenzúra :D), mert ez tényleg nem az a téma.)

    Bár már mondtak példákat a többiek, de más vonalon nekem is eszembe jutott még pár olyan helyzet, amikor a mexikói rendőrök és határőrök nem veled lennének, és nem engednének át; így meg kell kerülni őket (illetve nem érsz rá hónapokat várni, nincs rá pénzed, de menned kell, vagy az életed (és/vagy a családodé is) lesz veszélyben). Lehet ilyen korrupt rendőr vagy drogkartell elől menekülés is; de akadhat még további példa is. De még messzire sem kell menni, mert pl. Magyarország is (ahol mint tudjuk, fúj-fúj migráncsok, nem fogadunk be senkit és takarodjanak haza) évente ezres számban ad menekültstátuszt a távoli országokból ide jutó embereknek. Pedig azok is 'biztonságos' országokon keresztül jutottak ide. Nem is értem. :)

Új hozzászólás Aktív témák