Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz #89309696 #17 üzenetére

    Keletre ;)
    Apáti elsősorban, de Hegyesden is él egy nagyon jó barátom, ott is sok időt töltök. Meg Diszelen a Vörös Lóban, meg Gyulakeszin a Baknál, de múltkor Hegyesdről sétáltunk át (és vissza) a Von Beöthy pincészethez, ami veryverynagyon recommended, ha jársz a környéken. Egész tavasszal oda-vissza jártam a 77-es úton, hát ami ott volt Tótvázsony után (helló, ott van egy golfpálya is) színorgiában, az beszarás volt minden egyes alkalommal.

    Shit, erről a környékről is írhatnék egy blogsorozatot, mert hetekre elég látnivalót ad, ha tudod, hogy merre menj... na, még egy projekt :D

    [ Szerkesztve ]

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • Eastman

    őstag

    válasz #89309696 #55 üzenetére

    Emlékszem amikor E. A. először megjelent a híradóban, a tv képernyőjén. Igazi üde szín volt, gyönyörű, kellemes nő, "szerelmesek" voltunk belé, állt a cerka, beszélgettünk róla. Nézd meg szegényt miután évtizedek óta folyik át a szr az agyán. Nem mondhatjátok, hogy a tengernyi negatív információ nincs hatással a testre és a lélekre. :(((

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

  • janeszgol

    félisten

    válasz #89309696 #59 üzenetére

    Én is állatvédő vagyok, és én is rossz zsemmel nézem, ha nem úgy bánik az állatával, ahogy én az enyémével. De ez egészségtelen. A gyereknevelés detto ugyan ez. Olvassák a neten a sok információt, hogyan legyek tökéletes anya, elolvas 100 könyvet (tényleg kell ennyi?), aztán olyanok alakulnak ki belőle, mint az öcsém feleségének a hülyesége, hogy a gyereknek nem mondunk nemet, mert sérti az önbizalmát. Olyan is volt (3 évesen jött a családba).
    Hát az öcsém mondott nemet a fogadott gyerekének (ugye ez ugyan az), én is neveltem picit, tök klassz gyerek lett belőle. Boldog, önbizalommal teli, társaival végtelenül türelmes.

    Szóval sok minden hiányzik az emberek életében. Itt a suli rendőrség. Az én koromban (36 vagyok) mi is röhögtünk, ha valaki kicikizte a tanárt, vagy beszólt neki, de ha túllőtt a célon, akkor helyrepofoztuk (néha szó szerint). Na ma ez hiányzik. Apa nélkül nőnek fel, nem mondanak nekik nemet, aztán azt hiszik, mindent lehet. És igénylik is azt, hogy mindent lehet. A neten pedig sok mindent lehet.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák