Új hozzászólás Aktív témák

  • lotuska

    tag

    Erdekes cikk, nekem mindig tompul az agyam amikor szakmabelikent megkerdeznek autovasarlassal kapcsolatban, inkabb nem is olvasok tobbet, sir a szegeny lelkem mennyire rossz iranyba haladnak a dolgok, gondolok itt erre es az ehhez hasonlo "eletstilust" kepviselo autokra.

    Vezetestamogato rendszerek? Kinek? Minek? Hol? Hajszolt managereknek? Naiv hinni akaro csaladapaknak? Fiatal boyracereknek? En egy nem magyarorszagi, videki 90.000es nepessegu varoskaban elek es amikor delutan 3-4 ora korul hazafele jovok a munkabol, ami 15 km-erre van a lakhelyemtol atlagosan 30-45 percet utazok hazafele, folyamatos napi eletveszelyben!!! Az alapveto forgalmi szabalyok be nem tartasa a gepkocsivezetok 1/3-anal, elsobbseg meg nem adasa automarkatol fuggetlenul... En el nem tudom kepzelni milyen lehet Budapesten a kozlekedes... Egy kis alazatossagra es figyelmessegre lenne szukseg es akkor minden rendben volna. 7 eve, 18 eves korom ota van jogsim, es ugy erzem azota sokkal rosszabb lett a kozlekedes, hiaba fejlodik a tehnika, rengeteg az auto, dugo es mintha az emberek hozzaallasa is megvaltozna amikor egy jobb gepallatba beleulnek, mintha az eszuk az a kulvilagba maradna... Ez a legnagyobb baj, szerintem.

    Nekem valoszinu sohasem lesz penzem egy ilyen autora, bar nem is szeretem a magas epitesu autokat, olyan billenosek kanyarba es hirtelen kormanymozdulatokra(nem 50km/h oras kanyarra gondolok :P), ennek a formaja sem tetszik es az, ami a mai autok nagy reszenel a fenntarthatosag fogalma.
    Olyan kozepsuliba jartam, ahol az osztalytarsaim mindegyike egyetemre iratkozott es sikeresen elvegeztek is azt, tobben befutott szoftver fejlesztok lettek, fiatal koruk ellenere magas eletszinvonalt ertek el, paran autovasaralasi tanaccsal is megkerestek mar, probaltam elmagyarazni a buktatokat a kiszemelt autoknal es megmosolyodva csak annyit valaszoltak "Ugysem romolhat el minden egyszerre". Epp a tegnap hivott fel egyikojuk, hogy milyen jo lett volna ha hallgatott volna ram, en csak annyit valaszoltam az ember mindig a sajat karan tanul, jobb hogy most tortenik meg az ilyen, mint kesobb amikor csalad van es lehet kell a penz hasznosabb dolgokra is.
    Fenntarthatosag alatt gondoljon mindenki amire akar :U , nem en vagyok a celkozonsege ennek az autonak, valoszinu mas haladobb gondolkodasu ember boldogan hasznalja majd, szivbol kivanom nekik, hogy ugy legyen :R , hiszen ok viszik elore a gazdasagot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák