Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsebob

    senior tag

    válasz Yocee #9 üzenetére

    Szia, némi pontosítás:

    1. Az Incarblue sem fog látszani, ha úgy kéred a beszerelőtől. Nem ragasztja fel a LED kezelőt, beteszi egy zsebbe, kárpit mögé, stb. Ha szükséged van rá előveszed. ( PIN vészkikapcsolás, telefonok, okosórák, tanítása -törlése, szerviz, stb )
    Rádiós értelemben sem "látszik", valamint a 22 program lehetőség többféle működést-védelmi szintet kínál.
    Ebbe most ( itt ) nem mennék bele.

    2. Mint minden gépjárművédelmi eszköznél, itt is, a beszerelés rendkívül lényeges.
    ( azért a relék pozíció pontjait nem tettem volna fel a netre az iBlue helyében )

    3. Konfigtól függ, nagyjából azonos az ár, a termékek már nem annyira. ( nem sorolnám fel,mert nem fér ki. )
    Ha venni kell az autó tulajának egy hibakód törlő eszközt az iBlue indításgátló mellé,
    az már úgy nem annyira olcsó, de reméljük mindenki az indítómotort blokkolja majd.
    ( akkor viszont nem értem miért van 2 nyitott blokk áramkör :F )

    4. A Blue16 is kivalló termék ( mint mindegyik általad is említett eszköz, mert megvédi az autóinkat :K )
    amiben kiemelkedő, az a CAN-BUS parancsok taníthatósága- személyre szabhatósága a rablásgátláshoz )
    NFC jó ötlet lehet.

    5. Minden védelem valamennyire kényelmetlen, de azért megoldható, hogy csak beülsz, nyomod az indítógombot és mész...

    Ui: Gratula a gyártónak, mert egy újabb ( oké, tudom, hogy már vannak ilyen termékek 2-3 éve ) gépjármű védelmi / kaputechnikai terméket gyárt Magyarországon. :C

    Ui2: Isten óvja, aki egyedül indul útnak, leejti a telefonját, és vasárnap éjjel van.

    [ Szerkesztve ]

    S9+ dualSIM, Moto 360

Új hozzászólás Aktív témák