Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MomoSinX

    aktív tag

    válasz püki #749 üzenetére

    Attól függ, nagyon megoszlanak a vélemények erről a telefonról. Vagy szereted vagy utálod kategória. Én nekem bejött és nem bántam meg a vételt.

    5-ös android alatt gyakran túlmelegedett és elég lassú volt, de ezt a 6-os orvosolta. 7-es kilátásban van elvileg, de nem biztos, hogy idén megkapjuk rá. Security frissítéseket havonta kap. Én csak egy picit zavaró buggal találkoztam (szerencsére nem gyakori), néha amikor lecsukom, akkor a másodperc tört részére lezárja a képernyőt majd kinyitja, ignorálva, hogy amúgy mit csinálok. Beállításokban semmit nem találtam a fizikailag csúsztatós zárolással kapcsolatban. Remélhetőleg ezt kiküszöbölik majd.

    A hátulja 1 kicsit könnyen "horpad", mert vékony a műanyag, de ha kemény tokkal használod, akkor teljesen lényegtelen ez a kis beütése. Amúgy sem tartottam zavarónak. Többi szempontból jól összerakták. A csúsztatás is olyan, mint kés a vajon.

    Akku szerintem jól bírja. Igaz nem szoktam nagyon extrémen használni az alkalmi 15-20 perc intenzív zene hallgatás, videó nézés stb kívül, így csak hetente kell töltenem.

    Szerk: Ja igen, én személy szerint kényelmesnek tartom a fizikai billentyűzetet, és a prediktív szöveg funkció kombózva a trackpad szerű billentyűzettel nagyon egyedi gépeléses élményt nyújt, egyik kedvenc funkcióm. Hozzáteszem, nekem nincsenek virsli ujjaim, szóval ezt embere fogja válogatni, hogy ki szereti és ki nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák