Új hozzászólás Aktív témák

  • Ceftriaxone

    aktív tag

    Időjárás: most pont valamiért nem akart frissülni a gyári, 1 óra lemaradásban volt ..eddig nem mívelt ilyet.

    De fontosabb kérdéseim lennének amik ezzel kapcsolatban fölmerültek:

    1) próbáltam a Weather Chanel-t ami benne volt a BBW-ben, és azt írta ki, "ezen a készüléken nem támogatott"... :( ..ez most mire utal? Hogy legacy készülékeken fut, vagy a Passport négyzetes kijelzőjével nem bír, (amin erősen csodálkoznék, mert semmi ilyet nem tapasztaltam még semmilyen appnál, akárhonnan szedtem is össze), vagy micsoda?

    2) Jacis említette, hogy egyszer csak elkezdte követelni a Google Services -t..ez mennyire lehet időzített bomba az androidos appoknál, (mármint a Google play-eseknél) ?!??? :U

    Pl. nem szeretném, ha a menetrendes (vagy navigációs) appjaim elszállnának, (bár az utóbbiaknál kevésbé tartok tőle).
    De a menetrend, hmm, nem zárom ki, hogy gmaps-alapú...az azért fájna. :U

    (Bár hozzáteszem, a Passport a sajátos kijelzője miatt tényleg jó PC pótlék, és Volán menetrendnél kimértem, hogy TELJESEN mindegy (!) , hogy appot használok, vagy a Desktopos "Új Menetrend" weboldalt, viszont a BKV-nál gyorsabb és könnyebb az alkalmazással tervezni, mint web-en, bár az is működik, kétségkívül. Vonatot még nem vetettem össze )

    [ Szerkesztve ]

    "Vassal formálják a vasat, az egyik ember formálja a másikat" (Példabeszédek könyve)

Új hozzászólás Aktív témák