Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    Nekem tetszik. Ha drága lesz később, ha nem lesz túl drága, elején venni fogok.

    A mérete nem izgat különösebben, van egy Note 2-m, azt pont kiváltaná. Legfeljebb nem hordom farmerzsebben (bár mióta kinőttem a rövidnadrágos korszakot azóta nem nagyon hordok telefont nadrágzsebben, sőt nem stílusom a zsebek teletömése egyáltalán, de ez egyéni preferencia kérdése).
    Mivel az időm nagy részében zakót hordok (kivéve ebben a förtelmes melegben) ez nem probléma, másrészt táska is mindig van nálam, így pont nem érdekel hogy 2 centivel szélesebb-e a telefon vagy nem.

    Egyedül mikor elmegyek biciklizni, akkor jó egy kisebb telefon (plusz az se baj, ha nem 200e ft, ha esetleg történik valami), de erre a célra éppen van kisebb telefonom amibe belepattintom a simet és kész.

    Miután nem részvényt tervezek venni, nem érdekel különösebben a vállalat financiális helyzete és egyéb manőverei, a termék érdekel és hogy segíti-e a munkámat vagy nem. Miután bő fél éve használok Z10-et, és a legváltozatosabb módokon a kezem alá dolgozik, látatlanból kijelentem, hogy ez is a kezem alá fog dolgozni.

    Nem figyeltem a specifikációkat, mert szerintem még túlzottan pletykafázisban van a dolog, de HDMI kimenet remélem lesz rajta, mert nem kis könnyebbség, hogy az előadásaimat egy szál telefonnal tudom megtartani, amit rádugok a projektor HDMI kábelére, és nem kell laptopot magammal vinni.

Új hozzászólás Aktív témák