Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    vidéki vagyok

    szelektíven gyűjtünk

    kaját nem dobunk ki. annyit csinálunk amit megeszünk.

    heti bevásárlás van. az se mindig. de sűrűbben nem megyünk boltba.

    nem szaporodunk.

    nem égetünk el semmit, hanem szelektívbe megy. Fűtés gázzal, tervben van h tarifa/napelem de ha nem szülsz még egy magyart ugye akkor te nem vagy fontos.

    és akkor térjünk rá valamire ami nem került szóba ahogy láttam.

    Vidékről Pesten meló.

    két évig autóval a legközelebbi vasútállomás onnét vonat.

    két év alatt a máv annyi ingert adott hogy idegből elmentem vettem egy ÚJ autót szalonból hogy mostantól kiszámíthatóvá teszem a munkanapjaim.
    Iszonyatosat léptem vissza ökolábnyomban mert a tetves aljas magyar államvasutak élhetetlenné tették a napjaim és 5 ből 3 napon elloptak 2-3 órát.

    jármű amit vettem nagy. 2 ember 5 kutya mellé sajnos a kia picanto nem játékos. 10 litert égetek el 100 kilóméteren, jobbára azért kettesben. de sokszor egyedül.

    nem akartam. nem vágytam rá. szerettem a vonatban hogy olvasok zenét hallgatok nem kell figyelnem. de belekényszerített egy állami cég.

    erről azért talán érdemes volna beszélni hogy egy JÓ tömegközlekedéssel nem csak pesten belül hanem országos szinten mit lehetne fogni...

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák