Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz NandoXXL #38 üzenetére

    Szerintem ebből az egészből felesleges nagy ügyet csinálni. Általában amikor van egy jelentős átalakítás, mint most a telepítőnél, akkor becsúsznak ezek. Ezért is kéri az NV, hogy jelezzen vissza, hogy kinek milyen VGA-val volt gondja, hogy legyen elég nagy mintájuk a javítás teszteléséhez.

    Nyilván aki beleesett ebbe, annak ez kellemetlen. Szerintem ezt bárki aláírja, de nem különb hiba ez mint bármelyik más. Sokkal nagyobb gondnak tartom, hogy az NV-nél beállt a régi AMD Catalyst effektus, hogy javított hibák kerülnek vissza a driverbe a committelés rendszertelensége miatt, amiket újra javítani kell. Ezek oka a túl sűrű WHQL. Sokszor a kevesebb több, kérdés persze, hogy erre mikor jönnek rá, mert lassan időszerű lenne inkább rendszerezni és egységesíteni a fejlesztéseket, mint csak a WHQL-re törekedni.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • Nuada herceg

    őstag

    válasz NandoXXL #38 üzenetére

    Hát nézd, ezek szerint akkor én nem tudok fogalmazni.
    Lehet pár smileval több kellett volna az első hozzászólásomban.
    A jajj de jó... Mondatom azt jelentette, hogy egy újabb Nvidia driverben van hiba. De fasza...
    A többi meg szó szerint értendő. Tényleg remegő kézzel és hezitálva raktam fel a driver. Több hibába is belefutottam már a driverekkel, mióta átjöttem a zoldekhez a 1060-asra. Régebben meg is fogadtam, hogy új drivert nem rakok fel, csak 2-3 hét után, ha úgymond kiforrta magát, vagy kiderül, hogy az adott driverrel nincs semmi gond.
    De ezt már nem mindig tartom be, főleg ennél az esetnél. Amikor feldobta, pár percet gondolkodtam is a monitor előtt, hogy merjek e telepíteni. Mertem, nem volt semmi gond.
    Utána olvastam ezt a cikket, másnap.
    És rájöttem, hogy milyen szerencsés vagyok, úgymond kiválasztott és hogy megint a "tűzzel" játszottam.
    Szóval ez lett volna a jelentése az első hozzászólásomnak, nem pedig az hogy nincs is hiba, a cikkíró is béna és stb...

    Értem a csíziót.

Új hozzászólás Aktív témák