Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli0726

    aktív tag

    válasz bambano #53 üzenetére

    Nem érted, mire akarnak(unk) kilyukadni. Senki sem állította, hogy olyan jó az, hogy valaki csak letölteni tud. Én is programozó vagyok, és nagyon nem örülnék neki, ha a művemet valaki kénye-kedve szerint ellopná, viszont nem is lenne pofám hozzá, hogy egy gányságért 10+ összegeket kérjek darabonként. Oldják meg, hogy ne lehessen lopni, senki nem mondja hogy nem, de hidd el, visszaesnének az eladások általa.
    Egy demo a minimum amit elvárnék egy játéktól, míg androidon szivesen kiadok párszáz forintot egy alkalmazásért, aztán ha sz*r, vagy nem fut jól, hát úgy jártam(nem mellesleg a legtöbbnek van ingyenes változata is), de ha ugyanez megtörténne egy 10+ összegű játékkal, az a kiadó a büdös életben nem látna többet pézt tőlem. Legutóbb amikor megvettem egy gameloftos játékot, ami nem mellesleg 1.4 gigát foglal, csak a vásárlás után derült ki, hogy csak internet kapcsolattal hajlandó elindulni, és ezt nem reklámozták a játékkal, fizettem valami olyanért, amivel nem tudok játszani csak otthon, vagy olyan helyen, ahová nem játszani megyek, és erre nem az a megoldás, hogy akkor vegyek mobilnetet, hogy egy 300 forintos játékkal játszhassak havonta 1-2 órát. Remélem érted miről beszélek, nem akarok én itt senkit megsérteni, csak azt mondom, hogy okosabbat is kitalálhatnának, ha meg akarják nyerni a vásárlók tetszését

  • tuser

    aktív tag

    válasz bambano #53 üzenetére

    Dinnye megevése = szétjátszottam az agyam vele legalább heti 12 órában.

    Lékelés = Lekap, 10 perc-1 óra játék, majd del/buy

    Mondjuk ... abban igazad van hogy (ha jól tévedek) a köjál betiltatta a lékelést, így áll a példa. :))

    4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

Új hozzászólás Aktív témák