Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz KillHates #26 üzenetére

    Nekem most is úgy van (bankszámla kivételével). És anno én is a "tiszta üzletelés" miatt léptem ezt meg. Nevemmel, telefonszámommal stb.-vel. Nevem alapján meg amúgy is elég könnyű beazonosítani, még egy egyszerű Google kereséssel is. Mondjuk, hogy a HWA-s adatlap miért rejti el a fontosabb infókat, miközben a PH-s adatlapom szépen ki van töltve, azt nem értem? :N

    Egyébként én is a személyes találkozó híve vagyok eladóként is. Eljön a vevő kipróbálja, tesztelgetheti is a cuccot, ha úgy tartja kedve és utána megveszi. Neki sem zsákbamacska, nekem sem. Bár mióta jutott hozzám hamis pénz azóta személyes találkozónál is az utalás híve vagyok, legyen a bankok gondja ez, ne az enyém. A vevő elküldi netbankon az árat "helyben" úgy, hogy lássam a visszaigazolást és rendben vagyunk. :B

    És nekem már nagyon sokszor utaltak előre és még mindig itt vagyok, nem vágtam át senkit sem. Szerintem ehhez amúgy olyan személyiség kell (hogy egyáltalán megforduljon az ember fejében a csalás), amivel én nem tudok a legcsekélyebb szintig sem azonosulni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák