Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    válasz floatr #8 üzenetére

    Én sem vagyok célközönség, mert áramszünetben is szeretném használni a notebookom, meg amikor az internetszolgáltatóm elront valamit és nincs internet, vagy csak amikor egy a napokban tapasztalható szélben leszakad pár nagyobb ág átszakít egy-két vezetéket, szóval nem akarok az internettől függeni (van mobilnetem is, de ez azért annyira nem jellemző mindenkire, főleg, hogy előfizetés köteles, korlátozott, sok helyen nagyon lassú és csak a magenta tart fent kártyás csomaggal is igénybevehető netcsomagokat, a kékek még azt se engedik, hogy a számítógépre kitaláltat igénybe vegye valaki normál előfizetés mellé, szóval a nálunk jóval fejlettebb piacon lehet ennek inkább létjogosultsága), az Android mégis nagyon tetszik, az közel sem cloud megoldás.
    Ettől függetlenül lehet ez is tetszeni fog, csak sose fogom használni, mert nem nekem találták ki. Viszont fel kell majd hívni az informatikai dolgok iránt kevésbé fogékony (lusta?) emberek figyelmét arra, hogy ha nincs internet, ezt nem fogod tudni használni semmire, szóval csak óvatosan vele. Nagyon törékeny jelenleg a társadalmunk ilyen szempontból, nem árt elkezdeni vigyázni ilyesmikre lassan.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák