Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GReddy

    tag

    válasz Scalpel #3 üzenetére

    SQL injekt ellen rendkívül nehéz védekezni, ugyanis pontosan olyan kapcsolatot kell felügyelni az adatbázisgazdának, ahol a júzernek írási jog KELL hogy legyen bizonyos táblákon. Hiszen ha nincs, akkor pl hogy rendelsz webáruházon keresztül??? A Cross Site Scripting dettó, többek közt arra való, hogy az írási jogodat átvihesd az adatbázis más tábláira. CSAK olyan site támadható így, ahol van írásjogod SQL alapú adatbázison. Például a próhardver...

    Most nem azért, de én megtaláltam nálunk a vállalatnál a módszert.. (rencergarázda)

    INTERNET KIHÚZ, USB-CD LETILT, CSAK VEZÉRIGAZGATÓI ÍRÁSOS ENGEDÉLLYEL, ELBOCSÁTÁS TERHE MELLETT CSAK AZ ENGEDÉLYEZETT OLDALAK LÁTOGATÁSA, MÁR AKINEK EGYÁLTALÁN LEHET....

    Azt mondják, hogy a latin amerikai katonai diktatúrák ehhez képest nyomorult amatőrök, ám ÉN úgy vagyok vele, hogy NEKEM nem fáj, hogy a hülye júzer nem tud netezni munkaidőben, nem azért van ott, másrészt ÉN nem akarok éjszakákat bent maradni azért, mert ŐK hülyék, rohadt tetves amatőrök, és kattingatnak, kattingatnak, és kattingatnak.. akinek nem tetszik, (hogy gyurcsány fegyenc szavait idézzem!) EL LEHET MENNI INNEN.. :)

    Dominate the woods... The Bowhunter.

Új hozzászólás Aktív témák