Aktív témák

  • Andreas

    tag

    Nekem van több meleg barátom is. Az egész témának van egy nagyon egyszerű, logikus megközelítése is!

    1. Állítólag statisztikai tény, hogy a lakosság cca. 10%-a meleg (beleértve a nőket és a férfiakat is). A legtöbb ilyen emberről nem tudtok, biztos, hogy szinte mindenki ismerettségi körében van minimum egy.

    2. A fenti tény következtében csak Budapesten 200 ezer meleg van. Nem tudom, mennyien szoktak felvonulni, de szerintem maximum 10 ezren, vagyis az összes meleg 5%-a. Az én barátaim, akik melegek, elzárkóznak ettől a felvonulástól. Nem éreznek kényszert felvonulni, sőt. Valószínűleg ez a felvonuló 5% az a "fajta", aki tényleg ellenérzéseket vált ki mindenkiből, mert transzvesztita, vagy hivalkodóan közönséges, és magán hordja az összes olyan jegyet, ami miatt az emberek többsége elítéli a melegeket.

    3. Egy pszichiáter ismerősömmel is beszélgettünk erről, aki elmondta, hogy tapasztalata szerint abban a pillanatban, amikor egy ember rájön, hogy valaki, aki nagyon közel áll hozzá (barát, családtag stb.) meleg, szinte azonnal megváltozik a véleménye, és nagy eséllyel soha többet nem lesz problémája velük. Azt is elmondta, hogy aki szélsőséges módon undorodik a melegektől, annak nagyon egyszerű oka van, de ezt most nem fogom ide leírni, a fantáziátokra bízom...

    4. Nem tudom, hogy észrevettétek-e, de ha jól láttam egyetlen postban sem esett szó a leszbikusokról. Ők is melegek, de a férfiak többsége vonzónak tartja, ha két nő hancúrozik :C! Vagyis eszébe sem jut, hogy tulajdonképpen ők is melegek, akik kb. a felét teszik ki a teljes meleg populációnak. Vagyis mivel ez izgató, akkor oké, mehet.

    Ismerve a meleg barátaimat, semmi bajom nincs ezzel, ugyanolyanok, mint bárki más. Talán egy kicsit érzékenyebbek, de nem öltöznek nőnek, és nem is viselkednek úgy.

Aktív témák