Új hozzászólás Aktív témák

  • MichaelSD

    őstag

    válasz FTeR #47 üzenetére

    FTeR
    sajnos rendszeresen rá kell eszmélnem, h szájbarágás nélkül nem megy.
    Sajnos, ezt én is így látom.

    [/I]egyrészt wiki definícióival nem dobálódznék[/I]
    Ott van két másik link is a wikipedia mellett, másrészt úgy gondolom, hogy a wiki definíciója nem olyan vitatott ebben az esetben. hogy bele kelljen kötni.

    , másrészt én nem próbáltam definiálni a fogalmat
    Értem, csak úgy leírtad, hogy mi az adware szerinted MI, mert nem voit jobb dolgod, ami persze nem definíció és nem is hivatkozhat rá más.

    így sikeresen vitatkozol olyannal, amit nem állítottam. ez egyébként egy elég divatos fordulat ezen a fórumon.
    Nem vitatkozom, csak, egyszerűen és tömören hülyeséget írtál.

    msgplus-nak semmi köze az ms-hez, egyszer még közel peres viszonyba is kerültek a név választás végett. az MVP nem jelöli semmilyen alkalmazói vagy üzleti kapcsolatot. az egy vizsga igazolás, mint egy diploma.
    NEm mondtam hogy üzleti kapcsolatban van, csak az, hogy zűrüs az ?VP státusza . Most sikeresen vitatkozol olyannal, amit nem állítottam. Ez egyébként egy elég divatos fordulat ezen a fórumon.

    egy freeware progiba azért kerül adware vagy bármi amihez egyébként köze sincs, h a fejlesztője pénzhez jusson. ezzel alapvetően nincs is gond. reklámbevétel ügye.
    minden ilyen külön települő cucc az 1bites júzer tudta nélkül települ fel, mert a júzer nme tudja mit csinál csak kattingat. minden más esetben itt anyáznátok, h adott app teleszemeteli a gépet, de itt a googleről van szó.

    Elolvasod amit mások írnak? Adware per defínició (vagy akkor definiáld kérlek, hogy neked mit az adware) nem a user tudta nélkül települ fel.

    XMPP: sdmichael@kdetalk.net

Új hozzászólás Aktív témák