Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz po1son #34 üzenetére

    Köszi :) Igen én folyamatosan Kaspersky rajongó is voltam és vagyok. Anno 2009-ben a kettő között vacilláltam, és ugye mint az tudható a Norton mellett döntöttem.

    NIS-ből is három gépes licencem van, de csak két gépem három telepített OS-el - a negyedik az már pár éve szó szerint a polcon pihen, szóval kellene még egy gép ahhoz, hogy a NIS-t is kitudjam teljesen ilyen téren használni, aztán még egy, hogy legalább egy KAV jöhessen. A három gépes Agnitum is csak azért nem pihen, mert az egyik OS-en NAV-ot használok :)

    Egy éven belül lesz harmadik gép is csak az a baj, hogy nem igen van helyem egy időben három gépet a szobában üzemben tartani. Jó szokás szerint eladni nem fogom - mert ami eladható lenne, az már úgy sem kell senkinek a korából adódóan, másrészt meg három OS van rá licencelve... - tehát logikus rotáció van, ami annyiban fog kinézni, hogy a régi gépet vagy odaadom fateromnak ha kell neki, vagy megy a dobozba úgy, hogy ami még használható belőle az újabb gépek esetében is - HDD, ODD etc - azok átszerelésre kerülnek, a véglegesen elavultak pedig dobozba.

    A kérdésre válaszolva még azt elmondom, hogy igen tervben van a Kaspersky Internet Security tesztelése, de konkrét időpontot nem tudok mondani, valamikor a 360-as Norton után. Most egy hónap leforgása alatt várhatóan összejön a két teszt.

    A cikkben nincsenek benne ezek a képek, de:

    20.3-tól Kasperskyhez hasonlóan a NIS sem igen komálja az MBAM-ot:

    (#35) sing1ep1ayer : Milyen irdatlan méretről van szó?

    Teljesen átlagos méretű biztonsági csomagokról van szó.

    Ami az eltávolítást illeti. Az az általános elfogadott irányelv a szakmai topic-ocban, hogy egy Windows telepítés = biztonsági csomag telepítésével. Sokan nem tartják be aztán mennek panaszkodni, hogy miért B.S.O.D-zik a gépük.

    Félreértés ne essék, azonos gyártótól származó csomagok esetében ez nem szempont. Tehát egy NAV felhasználó Windows újratelepítés nélkül válthat NIS-re, vagy NIS-ről 360 Ra, sőt még vissza irányba is.

    Viszont sokan képesek arra, hogy egy évben végig próbálnak 5-6 különböző terméket is.

    (#37) sing1ep1ayer Egészen pontosan erről volt szó:

    NIS 2012-es borulások

    Akkor a Windows sem volt teljesen 100%-os már.

    (#39) Tamás9x: Sajnálom, hogy maga a termék nem jött be, de az elismerést köszi :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák