Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tesz-vesz123

    aktív tag

    válasz Kamikaze75 #1368 üzenetére

    Kapsz 5 év frissítést, ha pedig hibás a készülék helyben kicserélik egy új fóliásra. Ennél fullabb mi legyen? Nem beküldöd 2 hétre, hogy összegányolják a szervizben (nekem a HTC One-t 3-szor kellett visszaküldeni, 3x jött illesztési hiábával, azóta kötök biztosítást mindig, egyszerűbb ha összetöröm), hanem újat kapsz. Ami refurbished nyilván, viszont megfelel az Apple előírásainak az összeszerelés minősége.

    Már túltárgyaltuk a töltő témát, mindenki tudja, hogy az 🍎 egy utolsó zs.... cég. A pénz kell nekik, lehúznak, de azért kapsz is valamit azért, amit máshol nem. :)

  • Dany007

    veterán

    válasz Kamikaze75 #1368 üzenetére

    Egyébként annyira nem is prémium. De szerintem is legyen az. Oké.
    Most random rákerestem az árukeresőn a mobilokra. A legdrágábbtól visszafele az első két oldalon teljesen vegyesen voltak Samsung, Apple, Huawei, Oppo, LG telefonok, de még egy Motorola és egy Sony is helyet kapott a 350k + kategóriában. Szóval elég vegyes a felhozatal és nyilvánvalóan az i12 a legújabb tag közülük.

    Igen, elvárnánk, hogy full full legyen ennyi pénzért. Valóban. Szerintem meg pont ez az Apple "privilégiuma", hogy ilyen kis apróságokkal "szarozik".
    Engem is zavar picit, hogy nem lesz hozzá töltő ennyi pénzért, de azt valóban el kell ismerni, hogy még így is van itthon 2 iPhone töltő és egy iPad töltő... Tehát a töltés nem lesz gond.
    Fülesből pedig még mindig megvan az i6-hoz kapott :D, sose használtam, meg van még a régi 735-höz kapott és párom S8-asához kapott is megvan... Meg még két másik random egyéb telefonból maradt. Sose használtuk.
    Szóval szerintem is nyilvánvaló pénzhajhászás az egész okés, de szerintem piszok sokan vannak úgy vele, hogy ezeket egyszer nem használták még és valóban fölös lenne egy újabb darab.
    Ha már itt tartunk hasznosabb lenne, ha védőfóliát mellékelnének hozzá. :) Na mert azt biztos veszek.

Új hozzászólás Aktív témák