Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • teguran

    tag

    válasz Tibee86 #262 üzenetére

    elso tabletkent air vagy air2?

    a celom a tablettel: laptop helyettesitese/kiegeszitese, sokat utazom, mobilitas, irodai kiegeszitok fontosak.
    egy billentyuzettel egeszitenem ki. egyedul ami visszatart es itt olvasok ez a haz beremegese hangos hangszoroknal. ez tenyleg ilyen zavaro?

    [ Szerkesztve ]

  • Auratech

    őstag

    válasz Tibee86 #262 üzenetére

    Szerintem is, átlag esetben az Air is teljesen elég. Webhez, filmhez, hordozható gépként mindenképpen.
    Még az iPad4- is ugyanolyan jó csak nehezebb.
    A megjelenítés minősége, a súly az Airnál ugyanolyan príma. A plusz erőt normál helyzetben átlagos app nem használja ki. A játék, az persze külön dolog. Nem játszom.
    Nekem az a mézesmadzag, hogy a csúcsra járatott iPad4-en megszokott terhelés (zenei appok, hangszerek összerakva) az Air2-n röhögve elfut és még marad kakaó.

    A megbánás kicsit ironikus, hiszen nem impulzusból fizettem ki a 2kilót..., hanem jó sokat agyaltam előtte.
    - Atyaég-egy fél mikrofon ára!! - :)
    Én is vettem volna Air-t , ha 2GB rammal jön ki de nem láttam egymás mellé téve érdemi különbséget egy iPad4-egy összehasonlítva. Vártam. A súlykülönbség meg nem indok.
    Ha belakom a deszkát, igen precízen egymás mellé teszem az azonos setupot a 4-en és az Air 2-n és az igazság pillanata eljön. Lehet, hogy még kell idő, amíg optimálisan fut minden az új vason...
    Nem csodálkoznék, ha nem jönne ki elsőre a többszörös teljesítmény...
    Ja és a gravírozás... Kicsit félek ki ne lyukasszák...

    [ Szerkesztve ]

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák