Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Pikari #13 üzenetére

    Logikusan átgondolod akkor gyanítom rájösz magadtól is a megoldásra, hogy melyik.

    (#12) Jim Tonic

    Szerintem az AMD nem nagyon fog ebben nagyot tarolni, már a HP-vel nem. Az AMD megvette a SeaMicro-t. Ami Intelt használt azelőtt (Az élet fintora). Ha csak nem hagyományból nem épít AMD-es mikroszervert a HP (Nem tudom ennek van-e értelme.)
    Én nem látok az AMD-ben túl nagy mikro server potenciált. Az intel nagyon megveri mindenhol az AMD-t cpu-ban. Persze arról lehet beszélni, hogy az APU megoldások mennyire hatékonyak egy ilyen szerverbe, de ha csak a számolási teljesítményt nézem célszoftver nélkül, akkor az AMD nem nagyon rúg labdába. Az ARM meg megintcsak nem rúg labdába az intel ellen. Persze ilyen PlayStation 4 megoldásoknál jól muzsikál az AMD, de ott célszoftver van, és ki is használják a párhuzamos egységek tudását, de itt? Nem tudom... Persze magánvélemény.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák