Új hozzászólás Aktív témák

  • forgonati

    őstag

    válasz kisqp #4046 üzenetére

    Sanszos hogy nem az a gond. Nekem is ez volt a problémám a frissítés után, hirtelen nagyon elkezdett merülni, pedig cache törlés is megvolt 2x de nem segített. És amúgy az official fórumon is panaszkodnak ugyanerről többen is, hogy az update után merül mint az állat. Ugyanakkor pár ember azt is írja hogy nem vett észre változást, szóval nem tudom. Az tény hogy nekem rohadtul merült, bármit csináltam vele, és melegedett is, annak ellenére hogy csak a zsebemben volt. Ezért is töröltem a rákba az OOS-t és léptem custom ROM-ra, a jelenleg fenn lévő Ice Cold Project nagyon stabil, és jó az akkuideje. Egyetlen hátránya hogy egyik külső kamera appal sem elérhető a záridő állítás, az nekem csak a gyárival működött. De ez mondjuk sokaknak nem is fontos egyáltalán.
    Én OOS-re már csak akkor megyek vissza ha kiadják az M-et. Annak majd még adok egy esélyt. Mert ezek az alibi update-k amik a Lollit hivatottak foltozgatni, többet ártanak mint használnak. Ez a 290MB-os frissítés is kb. a szarral egyenlő, mert nagyjából semmi bugot nem javított, ugyanúgy megvan az a 2-3 idegesítő probléma. De cserébe legalább az akkuidő is szarabb lett :W

    [ Szerkesztve ]

    Keelah Se'lai!

Új hozzászólás Aktív témák