Új hozzászólás Aktív témák

  • Répafőzelek

    tag

    Én is szívesen írnék, de sajnos több, mint 1 hónapja nem működik a Oneplus X-em. Nálam volt az, hogy a macsek leverte a kanapéról a telefont és hiába volt a gyári bambusz tokban a telcsi, sajnos az esestol behalt az erintőkijelző, nem reagál semmilyen erintesre, a digitalizáló meghalt. Nyitottam egy reklamációs jegyet az oldalon, leirva részletesen, hogy mi történt, de sajnos az első 2 hétben csak a bullshit ment, hogy milyen telefon, milyen sw van rajta, csináljak hard resetet, aztán 28-án jött egy online support. Fél kellett mennem egy oldalra, ahova belepve atvette a gépem felett az iranyitast egy supportos és igazából újra flashelte a telcsit. Persze ezt se oldotta meg a dolgot, így végre sikerült elérni, hogy eljusson a kütyü egy szervizbe. Kaptam egy linket, ahol a DHL-lel kellett kozolnom, hogy hol tudja felcsipni a csomagot és mikor, ezt gyorsan ég is csináltam, másnap jött is a futár és vitte Angliába az X-et, így december 31 óta ott van és semmi hír. Felvazoltak, hogy vagy javítás lesz vagy komplett csere, mindkettőre kapok majd ajánlatot, rajtam áll, hogy melyiket fogadom el.

    Most itt tart az ügy, gondoltam megosztom az érdekesség kedvéért, legyenek ilyen okossagok itt a topikban.

    Ui: nagyon várom vissza az X-em, mert szerintem meg mindig ez az a telefon ami a legközelebb van ahhoz amire vágyom. Most egy G4 van nálam, de sajnos nem szerelem.

Új hozzászólás Aktív témák