Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Macika66

    őstag

    válasz LS44 #4086 üzenetére

    Szerintem nem tesz jót a telefon pici hangszórójának a tuningolás.
    4-5e Ft-ért kaphatsz már elfogadható minőségű BT hangszórót, mindenki jobban jár. A hallgatóid és Te is...

  • Blizzardking

    őstag

    válasz LS44 #4086 üzenetére

    Elnézést a dupláért, de úgy éreztem, hogy az előző megér egy külön hsz-t.

    Igen, ahhoz rootolni kell, és túl nagy különbség nincs. Viszont ugyanezzel a módszerrel a fülhallgatóra jutó hangban óriási különbség van, akik nekiállnak szenvedni vele, azok nyilván amiatt csinálják, nem a makográf miatt.

    Macika66 4088 - igen, ebben igazad van. Én azt hittem hogy arra kell neki, hogy ha csörög akkor picit öblösebb hangja legyen. Nekem van egy ilyenem, sumálgatni, molyolni a kertben, dolgozgatás közben (mondjuk egy mini fotóállványon) tökéletes. (És a 4079-et köszi :B )

    dannyl 4073 - de mindent értek, hidd el. Csak elértük azt a pontot, aminél nem tudunk tovább jutni. Te sosem fogod megbocsájtani, engem meg sose fog érdekelni. Az egyetlen értelmes és előremutató dolog amit tehetünk, hogy az új arcoknak javasoljuk hogy nézzék meg a saját szemükkel. Apropó Nunder, üdv a klubban, remélem beválik majd!

    mjani1172 4068 - "Ezeken belenagyítasz egy távoli és lényegtelen részbe és azt kritizálod."
    Nem lehet hogy nála olyanok a fák? ;]

    tomp - elnézést, a tiédet véletlenül átugrottam. A hevc-ről én csak ezt láttam, és ezzel a modszerrel kell neki a root. Az a fájl amit moddolni kell, a system/etc alatt van, és ahhoz nem enged hozzáférni. Más módszerrel én nem találkoztam. Pont mostanában akartam kipróbálni azt is.

    [ Szerkesztve ]

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák