Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola885

    csendes újonc

    Fél éve vettem egy Oppo Reno 4pro 5G-t, direkt írtam a teljes hivatalos nevét, mert az 5G nélküli változat több mindenben is eltér.

    145 ezer forint volt. 12/256-os kiszerelés. Magam is meglepődtem, hogy elképesztően jó kamerája van, az IMX586-ból mindent is kipréselt az Oppo. Voltak már felső kategóriás telefonjaim (s21 legutóbb), de kenterbe veri őket képminőségben. Baráti társaságban mindenki engem kér meg, hogy fotózzak, főleg kültéren remek az eredmény. OIS-szel megtámogatva tartozik hozzá egy remek ultrawide is, valamint 2X optikai és 5X-os hibrid zoom. Videók a remek stabilizálásnak köszönhetően szintén elsőrangúak. Gyorstöltés 65W.

    MIért írtam ezt le? Most komolyan vegyek egy 6/128-as kiszerelésű s21 FE-t, amely gyengébb töltési időben, gyengébb ramban, tárhelyben, megkockáztatom fotóban is. s21-em volt korábban és az Oppo erősebb képekben.
    Egyedül a proci erősebb, snapi 888 vs 765, és a felbontás 120 hz vs 90 hz. Utóbbi nem látványos, előbbi pedig..... lehet a nyers erő jobb, de iszonyat túlmelegszik, és hétköznapokban bőven elég a 765. Ráadásul anno a felsőkategóriás s21 is többször döccent meg nálam, mint a mostani Oppo.

    Ami a samu javára írható, az a frissítések. és ennyi.

    Most komolyan mi kerül kétszer ennyibe? És légy szíves ne mondjátok azt, hogy a márka.....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák