Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz MrChris #17 üzenetére

    Persze ez rendben van... csak az optikai kereső mégis más. Azt látom, ami ott van. És közben nem megy az aksi. Én még soha életemben nem akartam belenagyítani a képbe, mielőtt fényképezek. Igazából az optikát sem tekergetem egyfolytában. (sokan akkor is tekergetik, amikor nincs miért. Kitekerik, majd visszatekerik alapba, mielőtt fényképeznek... de minek ha a téma pont ugyanott van, mint az előző képnél? :) )
    Meg annyira kézre állnak a nagy vázak, amik benne fekszenek az ember tenyerében.

    De nem akarom én leszólni ezeket a miniket. Csak engem nem győztek meg. Akkor már inkább egy bridge gép. Valahogy úgy vagyok vele, hogy vannak a semmire se jó kompaktok, amiket vélhetően örökre kiölnek a semmire se jó mobiltelefonok, amiket bulifotózásra még lehet használni amikor már mindenki be van rúgva, meg megmutatni egy kirakatból valamit másoknak, aztán ennyi... vannak a bridge -ek, amik a "mindent bele" lustáknak van, és már egész jó, és e fölött csak a dslr -nek van értelme...

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák