Új hozzászólás Aktív témák

  • dogab93

    tag

    Jó lett a teszt! :R Ez az rx 460 szerintem nagyon gyenge kártya 45 ezret tuti nem adnék érte 30-35 körül lenne a reális ára a 4 gigásnak a 2 gigásnak pedig még olcsóbbnak kellene lenni.Egy casual játékosnak mondjuk lol-hoz vagy wow-hoz elég lehet ,de komolyabb játékra karcsú full hd-ra inkább 720p szerintem amire jó lehet ez a kártya.45000 ezerért akarnék kártyát venni tuti ,hogy használtat néznék magamnak ,mert jelenleg újonnan nincs értelmes kártya ennyi pénzért.Egy 370 vagy kis szerencsével egy 2 gigás 380-t vagy esetleg 2 gigás gtx 960-t meg lehet venni használtan 45000 ezerért amik azért jóval értelmesebb teljesítményt hoznak ettől a rx 460-tól.Nekem is lassan kéne kártyát cserélnem és nem vagyok boldog a tudattól ,hogy legalább 70 ezret le kell szurkolnom ,ha normális kártyát akarok venni.(rx 470)Régebben azért 50 ezer forint felett kicsivel már egész jó kártyákat lehetett venni most meg semmi vagy pedig harmatos teljesítmény.

    "Jó, ha az embert emlékeztetik rá, hogy a legerősebb is elgyöngülhet, és a legbölcsebb is tévedhet" Mahatma Gandhi

Új hozzászólás Aktív témák