Új hozzászólás Aktív témák

  • acumen880711

    tag

    Sziasztok!

    Nagyon szemezek evvel a telefonnal, azonban 1-2 ellenérv azért ugye van, amire esetlegesen szeretnék valakitől (remélhetőleg megnyugtató) választ kapni.

    Úgy láttam, hogy a [link]-n is már lehet kapni, szinte az összes típusát a Xiaomi telefonoknak. A kérdés csak az, hogy a Pro 3-at megérheti innen rendelni? Vett már innen valaki? Itt ugye 95-be fájna a dolog nekem, ez még belefér sztem! Magával a telefonnal kapcsolatban csak egy-két "problémám" lenne. Az egyik a méret, mivel 5 hüvelykes telóm már volt, az még zsebben pont oké, de ez ugye mégiscsak nagyobb, picit talán félteném is. A másik ugye ezzel függ össze, jó lenne hozzá tok, fólia stb...mert baromira félteném, még ha bele is lenne tuszkolva a zsebbe...
    Ami még nekem "fontos" az a magyar nyelv, bár úgy tudom, hogy ez most már megoldható, nemde? Illetőleg a fenti linken, a Note 3 Pro-nál azt írják, hogy zárt "boot loaderes, viszont a legfrissebb magyar nyelvű stabil rommal!", akkor ebből kifolyólag, ha innen rendelnék, a "problémám" megoldva?
    Illetőleg - sajnos kissé tudatlan vagyok, nézzétek el nekem! - az, hogy a Xiaomik-ban nincs b20 LTE, az milyen gondot okozhat nekem?

    Bocsi, ha hosszúra sikeredett és esetlegesen írtam dolgokat, amiktől egyesek a hajukat tépik, sajnos nem vagyok otthon az okostelefonok világában.... :)

Új hozzászólás Aktív témák