Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr K

    senior tag

    Ez meglepően gyorsnak tűnik ahhoz képest, hogy a pixel-ekre szeptember elején jött a frissítés (ha jól emlékszem). Valahol találtam rá utalást, hogy a Nokia 8.1 benne volt valami béta programban, és ennek köszönhető.

    Én különösebben nem ülök tűkön: minél később esik be, annál több ideje lesz az alkalmazásfejlesztőknek javítgatni a bug-okat, meg a net-en is több tapasztalat gyűlik össze. (És persze nekem még a P is elég friss...) Azért gyorsan megnéztem, hogy mire számítsak: végül is nincs túl sok újdonság (legalábbis a felszínen), és azok egy része is véleményes (gesztus vezérlés, akku kijelzés, stb.)

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

  • Mr K

    senior tag

    Megérkezett. (Sokkal hamarabb, mint gondoltam.) Az első benyomások negatívak. (De ez nem a telefonnak szól, hanem az Androidnak, pl. ez a gesztus vezérlés elég bénára sikerült. Szerintem. Még szerencse, hogy öreg telefon tulajként meg lehet tartani a régit.) Gondolom majd megszokom.

    (#7) domel Arra a kérdésre, hogy jó-e a telefon, nyilván nincs válasz. (Vannak benne és nem annyira jó dolgok, ráadásul kinek-kinek mások.) Azt sem árt figyelembe venni, hogy a telefon havonta kap frissítéseket, és minden frissítés megoldhat (vagy éppen gyárthat újabb) problémákat.

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Új hozzászólás Aktív témák