Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Reggie0 #36 üzenetére

    :DDD
    nem tudom . DE azt látom hogy a telefonon még mindig szuper a szerkesztő, sikerült jól megfogalmaznom a bejegyzést :DDD

    [Analyst Believes NVIDIA Only Has a 10% Chance of Acquiring Arm]

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Reggie0 #63 üzenetére

    Ez az Angolokon és az ezt vizsgáló biztosságokon ,a kikötéseiken és egyáltalán a jóváhagyásukon nagyon múlik. Ez nem egy szokványos tranzakció.
    Mivel a székhely és a cég bejegyzése Angol marad ez nem ennyire fekete fehér. Kockázat van benne és nem szentek az biztos és akkor még finoman fogalmaztál.
    Ezért kell ezt nagyon körültekintően és vérprofin megoldani,vagy ha ezt nem tudják megoldani, akkor elkaszálni.
    De ha megkötik a üzletet ezt megszegni egy tőzsdén bejegyzett és ekkora kapitalizációval jegyzett profitorientált cégnek egyenlő a nullázással .Nem fogják megszegni.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Reggie0 #68 üzenetére

    A te gondolkodás módos szerint akkor most miért nem csinál azt az USA az ARM mal amit akar? Mert az ARM Angol és az is maradna tulajtól függetlenül.
    DE én a földön élek és 12 éve dolgozom egy nagy Angol cégnél.A Hittel nem lehet mit kezdeni abban hiszel amiben akarsz a jósgömb meg neked sincs meg nekem sincs. Máshogy gondolkodunk erről ennyi. az hogy kinek lesz igaza meg kiderülne 5-10 év múlva ha létrejönne az üzlet. ha meg nem jön létre akkor mindegy miről vitázunk itt.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Reggie0 #70 üzenetére

    Nem azért írtam hogy angol cégnél dolgozom hogy többet tudok erről ezáltal, hanem azért mert egy más területen ( dohányipar) rengeteg felvásárlást eszközöltünk, és estünk át már ezen.Több pert és szankciót átéltünk, többször volt a munkahelyem és a cég a szakadék szélén korlátozások és perek miatt, Magyarországon is a Trafiktörvény és a korlátozások olyan korlátokat szabnak amit egy cégnek sincs mersze átlépni, pedig van olyan Márkánk cigarettában ami önmagában( a többi 50 mellett ) akkora Globális marketingértékkel bír, mint az Nvidia.

    Ezek mind szerződésbeli kérdések. Valószínűleg az Nvida hatáskörébe tartozó fejlesztések soha nem tartoznának nyílt forráskodú és szabadon licenszelhető termékporfólióba, mint ahogy most nem tartozik egyetlen ARM alapú fejlesztésük ebbe, ezért a korlátozások egyértelműek. De külön vállalatként és külön bejegyzett cégként az Nvida által biztosított nyílt és licenszelhető fejlesztések az ARM portfóliójába nem változtatnának semmit azon ahogy most működik a cég.
    Szerintem ez attól függ milyen kikötéseket tesznek az eladásnál az Angolok és a felülvizsgálati szervezetek. AZ hogy ti nem hisztek abban hogy ez be lesz tartva szívetek joga. Én hiszek.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák