Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz cskamacska #13 üzenetére

    "Azért vicces, hogy majd minden topikban csak a munkahelyed érdeke felől tudod megközelíteni a témákat.": mert mi más felől lenne értelme? a meló/fizetés arányom ettől függ, teljesen értelmetlen bármi más megközelítés, kiemelve, hogy nem Terézanyu Bt-nél dolgozom. Aki másképp gondolja, ellensége saját magának.

    (#10) dabadab: én még abban a korban kezdtem netezni (amikor sokan itt még gondolatok se voltak, de ez most mindegy), amikor egy ftp szerver köszöntő üzenetében ki volt írva, hogy mikor ne terheld a vonalát és mikor szabad. És ezt illett megtartani. Arra meg semmiféle indok nincs, hogy a temérdek gigabájtos tárolók korában (ipod, teló és hasonlók esetén) ugyanazzal a bittel többször terheld a hálózatot, ami szűkös erőforrás még mindig. A mobil hálózat meg különösen az. Miért praktikus pazarolni? Miközben ilyen ötleteket hallok a szakmában, hogy tiltsuk be a kábeltv-t en-bloc, mert akkor több frekvencia jut a mobilhálózatoknak? Hát nem, a mobilozók férjenek el a megadott keretekben.

    (#12) kraftxld: erre példát tudsz mutatni? egyrészt arra, hogy sírnak, másrészt arra, hogy ténylegesen nincs előfizető? a beszélgetésre használt vezetékes telefonon kívül, ami döglött piac, nem tudok olyan távközlésről, ahol ilyenért sírnának.

    (#22) ntomka: szerintem is túl rég volt már analóg-mp3 flame war :P

    (#34) dabadab: a bakelit a kompromisszumos gagyi formátum a cd-hez képest? vagyis a cd meg kompromisszummentes? akkor neked a fülészet meglátogatását javaslom, meg egy kis matek/fizika tanulgatást, főleg Fourier környékén.

    visszatérve az eredeti mondásomhoz: nekem a streamelés azt jelenti, ha nem lett volna világos, hogy minden egyes alkalomkor, amikor ugyanazt a zenét meg akarod hallgatni, akkor újra meg újra letöltik a lejátszóra. ennek nem látom semmi értelmét. annak látom értelmét, hogyha megvette a zenét, egyszer letölti a lejátszóra és onnan hallgatja, amíg érdekli. utána úgyis 1-2 hét alatt kimegy a divatból a szám, majd jön másik.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák