Új hozzászólás Aktív témák

  • auth.gabor

    tag

    válasz bambano #79 üzenetére

    "a kiinduló hsz-t én írtam, ami ezt a subthreadet indukálta, és pont az volt a lényege, hogy élesen szétválasztva a streaminget és az egyszer letöltött zenét, szóltam a streaming ellen."

    Mi a nagy különbség hálózati szempontból aközött, hogy letöltöm előre az aznapi zenét és valamikor a nap folyamán meghallgatom *egyszer* vagy nem töltöm le előre, hanem on demand hallgatom meg *egyszer*? Nagyon kevés album marad meg azért, mert még egyszer meg akarom hallgatni, legtöbbször csak egy-egy számot tartok meg... vagy annyit se.

    Mi az alternatíva? Mit javasolsz? Ha igény van rá - márpedig van rá igény - akkor ettől kezdve ez árazás és üzletpolitika, hogy mennyit lehet érte kérni...

    "kocsiban pedig azért lehet(ne normálisan) zenét hallgatni, mert a kocsiban a hangszórót nem tömöd a füledbe és az nem zárja ki az összes többi zajt. ebből levonható a következtetés, miszerint utálom a mobildj-ket is (igen, ez igaz)."

    Egyrészt van sok füles, ami nem zárja ki a külvilágot és ilyet használok én is... másrészt egyéni szociális probléma, hogy mit és/vagy kit miért utálsz. Valaki meg azt utálja, hogy neked a hálózat terhelése a fétis... és?

    https://iotguru.cloud

Új hozzászólás Aktív témák