Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ezekiell

    veterán

    válasz vicze #205 üzenetére

    A kettős mérce ott van, hogy ha az USA csinálja ugyanazt, mint Kína akkor az 100%-osan elfogadható, mert???

    Milyen ugyanazt, miről beszélsz te egyátalán?

    Belinkelnéd, hogy milyen büntetést kapott, mivel nem találok erről semmit
    Szankciók az USAtól ugyebár. Szankciókat egy szuverén állam bármilyen okból bárkire kivethet. Lásd Kína most az usztrál marhahúsra. Ott is sírsz, hogy "csúnya Kína"?

    Erre bármilyen link esetleg, mert én csak ilyet találok, amivel teljes hozzáférést ajánlottak.
    Vagy direkt csúsztatsz, vagy csak nem érted a cikket. Tessék újra elolvasni: csak licenszelést ajánlottak fel, az marhára nem ugyanaz.

    Továbbra is bizonyítékot kértem a vádakra
    Tőlem? Menj a US State Departmenthez, vagy egyenesen Trumphoz, hajrá. Be van adva a vádirat, várd ki szépen az eljárást, ne szaladj annyira.

    Mint írtam és linkeltem Huawei ZRT és a dolgozók tulajdona.
    Már megint csúsztatsz minimum. Itt a pontos leírás. Figyelmedbe ajánlom ezt a részt:
    The union has no influence over the company’s business operations
    Tehát bár elvben, papíron a dolgozók tulajdona, de valójában nem, semmi beleszólásuk a cég döntéseibe és stratégiájába. Hogy egyszerűsítsem neked:
    Az autód papíron a tied, de a szomszédod vezeti, oda ahova akarja, úgy ahogy akarja, te maximum beülhetsz mellé, de semmi beleszólásod semmibe. Így érted?

    csak helyesbítem a nem kevés baromságot
    Nemnem, te csak csúsztatsz folyamatosan, újra és újra. Legalább ne akarnád magad az igazság bajnokának beállítani... :U

    [ Szerkesztve ]

    Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

  • Eugene Roe

    őstag

    válasz vicze #205 üzenetére

    Nem 100% elfogadható, hanem 95-99% elfogadjuk, a kettő azért nem ugyanaz. Inkább USA l*****t a popókába, mint kínait vagy oroszt.

    It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

Új hozzászólás Aktív témák