Új hozzászólás Aktív témák

  • Kendek

    MODERÁTOR

    Én már többször is csináltam ellenőrzést, eddig semmi ilyen problémával nem találkoztam közben. A megjelenést emiatt elég butaság lenne elhalasztani, a felhasználók töredéke használja a funkciót. Legnagyobb része meg azt sem tudja, hogy van ilyen.
    Viszont a memóriabetellős hibával már Vista esetében is találkoztam, és Windows 7-en ugyanúgy fennáll. A lényege, hogy ha 2 merevlemez van a gépben és a másodikon megy (nem amelyiken az oprendszer van) az utorrent aktívan, akkor a két lemez között, illetve az újonnan rácsatlakoztatott merevlemezek között (is) történő másolás során szépen teljesen elhasználódik az összes szabad memória. Mihelyst ez bekövetkezik, elkezdi az oprendszer kiüríteni a semminek a memóriát, ezalatt az idő alatt iszonyatosan belassul a rendszer. Mikor végez a másolással, ami megint csak belassult mert nincs neki elegendő mem cache, kiürítődik a telítődött memória, viszont a rendszer válaszképessége addig nem áll vissza a kiindulási állapotba, amíg a rendszer fájlokat vissza nem tölti a RAM-ba. Egyszerűen a halálom ez a bug, ha nagyobb fájlokat kell másolnom, inkább bezárom előtte addig az utorrent-et. (Amivel természetesen a sok Linux disztrót seedelem :D )
    XP-n egyébként semmi ilyesmit nem lehet előidézni.

    [ Szerkesztve ]

    <-ƘƘ->

Új hozzászólás Aktív témák