Új hozzászólás Aktív témák

  • sziknorbert

    újonc

    Sziasztok !

    Régóta nem ír ide senki, de gondoltam megosztom a tapasztalataim, csak erre téved, aki Tinderrel próbálkozik, tapasztalatnak jó lesz.
    Pár hete regisztráltam magamat a Tinderen. Nem mondanám magamat Brad Pittnek, de vékony, sportos testfelépítésű vagyok, kondizom, trendi frizura, öltözködés stb. Na feltettem pár mondhatni sima képet, elkezdtem húzogatni és semmi, egyre jobban elkeseredtem, már mindenkit behúztam, de semmi, majd le is töröltem.. jó talán 2 matchem volt, de semmire se mentem velük...
    Majd eltelt egy hét, visszatettem és elkezdtem jobban megfigyelni a csajok képeit, mit tesznek fel: pózolás, távolba nézés, vicces kép, buli, fesztivál, utazás, kondi stb. Na feltettem én is ilyen képeket majd látom többeknek Insta is hozzá van kötve a fiókjukhoz. Megmondom őszintén azt se tudtam eddig mi az (nem követel csajos trendeket...). Megnéztem itt is egy-két profilt, milyen képek vannak fent, majd csináltam én is, feltettem pár képe, utazás, fesztivál, koncert. A végén meg bejelöltem egy dalt.
    Ezután elindultak a lájkok... el se hittem.. de sajnos ez a Tinder egy más világ... itt olyan mértékű magamutogatás folyik és mindent a pénz ural.. mivel foglalkozol, mennyi pénzed van, mekkora a bicepszed... szóval nem hiszem, hogy pont itt talál az ember társat. Pozitivum: eddig majdnem mindenki visszaírt Negativ: pár óra után el is hal a beszélgetés...

Új hozzászólás Aktív témák