Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leslieke

    Jómunkásember

    válasz G-Guts #19 üzenetére

    Te aztán nagyot csalódtál. Erős túlzásokba esel, amikor a Badát kell szidni.

    A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

  • n6230i

    tag

    válasz G-Guts #19 üzenetére

    Lehet, hogy ezek szerint bennem van a hiba. Nekem minden olyan program meg van bada-ra, amire szükségem van (és tényleg hasznos és használom is). A gps progik csak az egyetlen sarkalati pont a választékban, amire láthatóan ráférne a referencia-bővítés.
    Mi olyan program van, ami feltétlen szükséges és nincs meg pl bada rendszerre? Nyilván csábító, hogy droidra egy-egy funkcióra szánt programból 3-4 alternatíva van és hogy ezekből legalább egy warez-ként is felrakható (de ne a warez legyen már a motiváló része egy komplett op rendszernek). Az ingyenes programok csekély számát aláírom én is, hogy nagy hiba, bár ez betudható a relatív kevés fejlesztőnek és a zárt rendszernek. Ennek megoldásaként látom (én), hogy nyitottá teszik, más gyártók is licencelhetik, valamint folyamatosan csábítanak át programozókat (lásd pl a symbian-tól).
    Én személy szerint nem adnám fel semmiért a 4-5 naponkénti töltését a telefonnak a konkurenciával szembeni többszörös programválaszték fejében (és itt nem mennék bele a hasznos/összes arányába).
    Látom erőre, hogy a következő nagy "közfelháborodást" a hivatalos 2.0-s bada fogja okozni, mert nem jön ki vele egyszerre 100e program és hogy "miért nem android", vagy hogy persze mert mindent innen-onnan szedtek össze... valahol mindenkinek van (egy kis) igaza, de a lényeg, hogy fejlődik és próbálja lekövetni a felmerült újabb és újabb igényeket.

    Nem a chat-on bevezetése fogja megváltani a bada-t, mint ahogy ez a wave 3 reklám is mutatja. Az emberek már rég nem egy-egy program miatt választanak telefont, hanem egyéni ízlés, hype illetve bizonyos specifikus funkció(k) miatt. Ha tényleg ez a hivatalos marketing anyag, amivel vásárlókat akarnak vonzani a wave3-hoz, akkor ez itt egy erős marketinges mellényúlás.

    Quis custodiet ipsos custodes? - Ki őrzi az őrzőket?

Új hozzászólás Aktív témák