Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz juliabrilke #3 üzenetére

    nem tudom mennyit fogyaszthat, de az tény, hogy a 2L jeget, mert a fagyálló után, mikor az felmelegedett, próbáltam azzal is, kb 10percen belűl totál felolvasztotta, míg a 3200-re húzott 4200+ kb 25-30perc alatt tudta teljesen felolvasztani, az 1400Mhz-re húzott 566os celeronnak pedig 1,5 óra is kevés volt, hogy kiolvassza, szal én simán azt mondom hogy 160-180W-ot tuti :U
    Lenry! kb 25-30fok volt a proci 4300körül, utána már elég gyorsan melegedett a fagyálló, 4400fölött már 38-40fok volt... utána cseréltem át a jeges vizes hűtésre, azzal olyan 36-38fok volt, azzal el is mentem 4500-ig... 42fok körül volt a proci.. vissza raktam a fagyállót, ami még nem teljesen fagyott vissza,(miután felmelegedett, pár órára visszadobtam a hűtőbe) de azért rákötöttem a cuccra, 4544MHz lett meg vele, ahol fagyállóval 40fok volt kb... most éjjel teljesen visszahűtöm, reggelre úgy saccolom, ha teljesen visszahül akkor olyan 35fok lesz a proci, és talán meglesz a 4600 is :R
    jahh igen, kérlek szépen az egy IC7-MAX3 :P :P :R elhiszem hogy szeretnél ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák